دانستنی های ساعت

تنظیم ساعت امپاور

تنظیم ساعت امپاور

تنظیم ساعت امپاور

ساعت های امپاور ساعت های دیجیتال هستند که با توجه به قیمت بسیار مناسب ارزش و محبوبیت بسیار فراوانی میان کاربران پیدا کرده است. از جایی که این برند یکی از پرفروشترین محصولات سالی بند است و اکثرا برای تنظیم آن از پشتیبانی سوال میشود تصمیم گرفتیم آموزش و نحوه تنظیم ساعت امپاور را در این مقاله آموزش دهیم.
از آن جایی که این ساعت ها چندین نوع مختلف دارند سعی میکنیم آموزش تنظیم تمامی مدل ها را در اختیار کاربران قرار دهیم پس منتظر بروزرسانی این مطلب باشید.

آموزش تنظیم ساعت امپاور

ساعت امپاور مدل هایی با تنظیمات بسیار ساده تولید میکند که اکثریت مدل ها را شامل میشود. این راهنمای تنظیم برای هشتاد درصد مدل های امپاور صدق میکند. این ساعت ها دارای چهار دکمه mode-reset-start-light هستند، برای تنظیم ساعت چهار بار دکمه مود را فشار دهید تا حالت چشمک زن نمایان شود با فشردن دکمه استارت اعداد و ارقام شروع به حرکت میکنند و با فشردن کلید ریست یک مرحله به جلو حرکت میکند این کار آنقدر ادامه دهید تا تمامی مقادیر تنظیم شوند.

 

 

تنظیم تاریخ ساعت امپاور

برای تنظیم تاریخ کافیست مراحل بالا را طی کنید و در زمان شروع چشمک مود را دوباره بزنید تا وارد تنظیمات تاریخ شود و با فشردن همان کلید استارت و ریست همانند تنظیم ساعت میتوانید تاریخ را نیز تنظیم کنید.

 

تنظیم آلارم امپاور

برای تنظیم آلارم ساعت امپاور کلید مود را سه بار فشار دهید تا به عبارت AL برسید و با فرشدن دکمه های ریست و استارت میتوانید زمان آلارم را تنظیم کنید، در این مرحله یک تنظیم دیگر نیز وجود دارد با روشن کردن زنگوله چند حالت را مشاهده میکنید حالت هایی مثل هر ساعت یک تیک صدا بزند یا قطع کامل آلارم نیز وجود دارد.

 

 

نور صفحه امپاور

نور صفحه این ساعت به راحتی با دکمه لایت این ساعت در دسترس است کافیست در هر حالت کلید لایت را فشار دهید تا بک لایت ساعت روشن شود در بعضی از موارد ساعت های امپاور با فشردن و نگه داشتن دکمه لایت رنگ نور عوض میشود و به انتخاب خود میتوانید رنگ آنرا تنظیم کنید.

 

تنظیم کرنومتر ساعت امپاور

با فشردن یک یا دو مرحله کلید مود کرنومتر ظاهر میشود با فشردن کلید استارت این کرنومتر شروع به حرکت میکند، کافیست یک بار دیگر کلید استارت را بزنید تا کرنومتر ایست کند و با فشردن کلید ریست تمامی اعداد صفر میشود و میتوانید از اول تایم مورد نظر خود را بگیرید.

خرید ساعت امپاور

ساعت های امپاور یکی از خوش قیمت و با کیفیت ترین ساعت های بازار هستند که طبق آمار فروشی که در سالی بند داشتیم آمار نارضایتی نزدیک به صفر بود اگر به دنبال ساعتی دیجیتال با دوام و با کیفیت با امکانات کافی هستید پیشنهاد میکنیم از سری ساعت امپاور بازدید کنید. در صورت نیاز به مشاوره بیشتر میتوانید از طریق دکمه واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

دسته بندی ساعت های دیجیتال امپاور 

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *