ساعت نیوی فورس

نمایش 1–18 از 31 نتیجه

قیمت اصلی ۱,۲۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۹۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۱۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۹۲,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۴۳۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۷,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۷,۰۰۰ تومان است.

شرکت ساعت سازی نیوی فورس (naviforce) که بعضا با نام ناویفرس نیز شناخته میشود در سال 2012 تولید محصولات خود را آغاز کرد. این برند میان رده در اوایل کار طراحی کپی شده برند های جهانی را تولید میکرد که رفته رفته با شناخته شدن برند آن در جهان، تولید دیزاین اختصاصی خود را آغاز کرد. در کوتاه مدت به حدی فروش محصولات برند نیوی فورس اوج گرفت که از پر فروشترین برند های دسته بندی ساعت فروشگاه علی بابا به مدت 3 سال متوالی شد.

ساعت های naviforce هدفش تولید محصولات با کیفیت با قیمت مناسب بود خیلی از برند ها نتوانستند این کار را به خوبی انجام دهند ولی امروزه وقتی حرف از ساعت برند نیوی فورس میشود فروشنده فقط از کیفیت و دوام بالای آن صحبت میکند. اکثر ساعت های نیوی فورس زیر یک میلیون تومان است ولی به لطف کیفیت ساخت بالای این ساعت ها میتوانیم آنرا یکی از با کیفیت ترین برند های ساعت مچی در کشور بدانیم.

.

ساعت نیوی فورس ساخت کجاست؟

ساعت های naviforce محصول کشور چین است و غیر این کشور در هیچ کجای دنیا خط تولید ندارد، به غیر از موتور های این ساعت تمامی قطعات و متریال آن در کشور چین تولید میشود. البته چند خط تولید موتور های این ساعت ها در این کشور راه اندازی شده است که تحت لیسانس ژاپن است ولی اکثر موتور های ساعت نیوی فورس از ژاپن به انحصار برند نیوی فورس تولید میشود.

.

انواع ساعت نیوی فورس

ساعت naviforce در انواع مدل های متفاوت تولید شده است. ناویفرس از مدل های عقربه ای، دیجیتالی و دوزمانه تولید و روانه بازار کرده است. ساعت مچی عقربه ای مردانه نیوی فورس در انواع مدل تک موتوره و یا سه موتوره از کرنو و فول تایم وجود دارد، ساعت دیجیتالی این برند نیز در انواع مختلف تولید شده است که طراحی کاملا انحصاری دارند.

.
ساعت مردانه نیوی فورس از اصلی ترین تولیدات این برند است ولی مدل های زنانه ای که 5 سال است توسط این برند تولید میشود واقا طراحی منحصربفردی را داراست و میتوانید روی زیبایی و دوام کارآیی آنها حساب کنید.
ساعت دو زمانه نیوی فورس نیز یکی از نوآوری های جدید این برند محسوب میشود چرا که این ساعت ها را برای اولین بار کاسیو با مارک جی شاک تولید کرد نیوی فورس ساعت های دو زمانه را با بند های استیل و عقربه های رسمی ترکیب کرد و امروزه ساعت دو زمانه نیوی فورس یکی از منحصرترین محصولات این برند است.