ساعت crrju

نمایش 1–18 از 20 نتیجه

قیمت اصلی ۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۷۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان است.

برند crrju، یکی از برند های مطرح بازار است که در ایران با نام سی آر آر جی یو یا سرجیو شناخته میشود. این برند ساعت سازی تازه نفس با بقیه برند های کشور چین تفاوت های زیادی دارد و همین تفاوت ها باعث شده که این برند رشد صعودی داشته باشد. اگر حتی یکی از محصولات این برند را خریداری کرده باشید حتما تفاوت های زیادی با سایر مارک های کشور چین مشاهده کردید. با ما همراه باشید با نقد و بررسی این برند قدرتمند و تازه نفس.

ساعت سی آر آر جی یو ساخت کجاست؟

ساعت crrju ساخت کشور چین است و کارخانه های آن که به تعداد محدودی میباشد در شهر گوانجو کشور چین مستقر است، محبوبیت محصولات این برند در سه سال اخیر آنقدر پیش رفت که فروشگاه هایی مثل علی بابا و آمازون نمایندگی ساعت crrju را برای فروش دریافت کردند میزان رضایت کلی محصولات خریداری شده این برند بالای 80% رقم قابل توجهی از سری ساعت های زیر یک و نیم میلیون تومان است.

انواع ساعت crrju

ساعت سی آر آر جی یو در ابتدای کار شروع به تولید ساعت های مردانه کرد بلافاصله بعد از وارد شدن ساعت نیوی فورس به تولید ساعت های زنانه سرجیو هم دست به کار شد و ساعت های زنانه نیز تولید کرد، ساعت crrju در انواع تک موتوره با کاربری ساده و اسپورت، ساعت های سه موتوره یا همان کرنوگراف با سبک اسپورت و رسمی و همچنین در سری ساعت های زنانه بیشتر سبک مجلسی فعال است.

خرید ساعت سی آر آر جی یو

برای خرید ساعت سی آر آر جی یو میتوانید به اکثر فروشگاه های معتبر ساعت سر بزنید، این برند توسط واردکنندگان به ندرت وارد کشور میشود و مثل برند نیوی فورس در هر مغازه ای یافت نمیشود، با توجه به تست کیفیت و تعهد تامین کالای با کیفیت در سالی بند، این برند نظر ما را جلب کرد ولی محصولات این برند را به سختی میتوانیم در کشور تامین کنیم شما میتوانید از دسته بندی بالا از سری ساعت های موجود نسبت به خرید ساعت سی آر آر جی یو اقدام کنید.

نتیجه گیری:

همانطور که شرح دادیم crrju یک برند چینی است، برندی که طراحی کپی ندارد و تمامی محصولات آن انحصاری تولید میشود کیفیت متریال و مشخصات ظاهری این ساعت با توجه به قیمت آن شما را تا حد بسیار زیادی راضی میکند اگر قصد شما از خرید یک ساعت میان رده کیفیت و اصالت و مارک بون ساعت است پیشنهاد میکنیم برند crrju نیز در لیست انتخاب های شما باشد.