قیمت ساعت ال ای دی طرح اپل واچ

در حال نمایش 15 نتیجه

ساعت های هوشمند اپل واقا بینظیر هستند، طراحی و شکل ظاهری آنها مورد پسند کاربران بوده و هست، اینک این ساعت ها را میتوانید در دسته بندی ساعت مچی ال ای دی مشاهده کنید، ساعت های ال ای دی طرح اپل دقیقا شکل ظاهری ساعت های اپل را دارا هستند که قیمتی بسیار ارزان داشته و میتوانید از آنها برای مصارف روزمره برای مد های فشن و بروز تهیه کنید.

.

قیمت ساعت ال ای دی طرح اپل واچ
قیمت ساعت ال ای دی طرح اپل واچ معمولا از 40 هزار تومان شروع شده و نهایت به قیمت های 130 تومان به فروش میرسند، جدا از گران فروشی های فروشندگان، قیمت های این کالا بر اساس برند بودن یا نبودن، کیفیت و متریال بدنه، سیلیکون یا پلاستیک بودن بند ساعت به همراه چیپست دیجیتال و نوع لمسی و دکمه ای آن متفاوت است. با توجه به قیمت بسیار ارزان این ساعت ها سعی کنید محصولی با کیفیت تهیه کنید.

.

انواع ساعت ال ای دی طرح اپل
ساعت های ال ای دی طرح اپل انواع مختلفی دارند، اولین محصول تولید شده صفحه دیجیتالی ساده داشت که فقط ساعت را با رنگ قرمز در صفحه نمایش خود نشان میداد، بعد از آن برند هایی مثل والار نمایشگر این ساعت ها را ارتقا دادند و نمایشگر آنها را تبدیل به اسکرین های دیجیتالی مدرن کردند که سراسر صفحه این ساعت ها را میپوشاند همچنین بند های سیلیکونی جدا شونده دقیقا مثل ساعت های اپل واچ طراحی شد که حتی نحوه بستن آنها نیز دکمه ای و به صورت پین است. با استقبال فراوان از این ساعت ها رفته رفته بند های سوزنی نیز به این کلسکیون اضافه شد، بعضی از این ساعت ها مجهز به دکمه شدند بعضی ها هم لمسی شروع به کار کردند.

.

به دلیل کپی بودن این ساعت ها و تنوع بالا و قیمت ارزان آن بیش از 50 کارخانه شروع به تولید این ساعت ها نمودند، ساعت های با کیفیت و بدون کیفیت از انواع مختلف متریال وارد بازار شد که هنگام خرید باید مراقب بود تا از فروشگاهی معتبر نسبت به خرید این ساعت ها اقدام کنید و تفاوت قیمت های اندک و فریبنده را در نظر نگیرید و ساعتی با کیفیت تهیه کنید.

خرید ساعت ال ای دی طرح اپل واچ

در سالی بند انواع مختلفی از ساعت های ال ای دی طرح اپل موجود است، با توجه به بند های جدا شونده این ساعت ها میتوانید از انواع بند های سیلیکونی در طرح ها و رنگ های مختلف بازدید و خرید کنید. این ساعت ها کیفیت بسیار بالایی دارند و جزو ساعت های محبوب ال ای دی هستند.