روش‌های ارسال

سرعت خرید را با ارسال سریع سالی بند لمس کنید

یکی از اصلی ترین اهداف ما طی این چندین سال که همواره در تلاش هستیم تا آنرا بروز و فرآیند آنرا تسریع ببخشیم، پروسه ارسال بوده است پروسه ثبت سفارش تا بسته بندی و آماده سازی کالای شما بیشتر از 5 ساعت طول نمیکشد ولی تحویل کالا با توجه به روش های ارسال متفاوت است.

حامل های سالی بند :

در حال حاضر سالی بند مستقیم با شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و همچنین شرکت اسنپ قرارداد همکاری دارد به زودی سعی میکنیم از سایر روش های ارسال هم استفاده کنیم که در حال حاضر ترجیح ما بر سرعت ارسال و سرعت تحویل است و فعلا این دو شرکت عملکردی مناسب نسبت به سایر شرکت های پستی دارند.

نوع ارسال:

پیک موتوری :

اگر محدوده شما شهر تبریز است میتوانید از حامل پیک موتوری استفاده کنید، پیک موتوری سفارش شما را همانروز و یا روز بعدی کاری تحویل خواهد داد .

پست پیشتاز:

کالای شما از تبریز ارسال میشود طبق تجربه زمان رسیدن کالاها به کلان شهر ها معمولا یک الی 2 روز طول میکشد و بقیه موارد 2 الی 4 روز تحویل صورت میپذیرد(ممکن است روش پرداخت درب منزل کمی طولانی تر باشد)

روش های پرداخت:

پرداخت آنلاین:

در این روش شما متصل به دروازه های عضو شبکه شتاب میشود و میتوانید از تمامی کارت هایی که عضو شبکه شتاب هستند استفاده نمایید و براحتی پرداخت خود را انجام دهید(این روش بهترین و سریع ترین پروسه ثبت سفارش است که بدون انجام هیچگونه اقدام مختص ارسال، سفارش بسته بندی انجام میشود و بلافاصله به لاین مستقیم شرکت پست ارسال میشود)

پرداخت درب منزل:

شما میتوانید از پروسه پرداخت درب منزل استفاده نمایید موارد زیر را بایستی توجه داشته باشید، پروسه پرداخت درب منزل ممکن است مدت زمان بیشتری در روش ارسال مستقیم داشته باشد(در این روش بایستی سفارش به سیستم گیت وی شرکت پست ارسال و از آنجا پردازش شود)
ممکن است مامور پست کارتخوان نداشته باشد در این روش بایستی تمام مبلغ سفارش را به صورت نقدی پرداخت نمایید .
طبق قانون شرکت پست قبل از تسویه مبلغ به مامور پست همچنین تحویل کالا امکان باز کردن بسته و تایید صحت کالا وجود ندارد، مامور پست قبل از گرفتن مبلغ اجازه بازدید از محتویات بسته را به شما نخواهد داد. این قانون مختص شرکت پست است.
با توجه به ضمانت 7 روزه سالی بند جهت مرجوع کالا و اخذ نشان اعتماد از وزارت صنعت و معدن شما میتوانید با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید و نگران مشکلات عدم رضایت نداشته باشید .

هزینه های ارسال:

ارسال و بسته بندی سفارشات بالای 400 هزار تومان در سالی بند رایگان است .
به دلیل حداقل بودن حاشیه سود این فروشگاه سفارشات زیر 400 هزار تومان شامل هزینه ارسال هستند.

پیگیری سفارش :

بلافاصله بعد از ثبت سفارش از سامانه پیامکی تایید ثبت سفارش، تایید پرداخت، کد رهگیری پستی و… را اطلاع رسانی میکنیم .
با مراجعه به پنل کاربری خود بخش سفارشات میتوانید سفارش خود را رهگیری کنید.
همچنین برای پیگیری سریع به صفحه پیگیری سفارشات سالی بند مراجعه نمایید .
برای سفارشات پیک موتوری قبل ارسال با کاربر تماس حاصل میشود.
برای سفارشات پستی میتوانید از رهگیری شرکت پست استفاده کنید (کافیست به صفحه رهگیری پست مراجعه کنید و از شماره رهگیری که برای شما ارسال شده است استفاده نمایید)

خرید لذت بخش و هیجان انگیز را برای شما آرزومندیم

0/5 (0 نظر)