ساعت امپاور

نمایش 1–18 از 34 نتیجه

امپاور یکی از برترین برند های کشور چین است که در زمینه تخصصی ساعت های اسپورتی و همچنین دیجیتالی، ورزشی فعالیت میکند، محصولات این برند طی چند سال اخیر به حدی با کیفیت و مورد اطمینان است که طرفداران بسیار زیادی در کشور ما پیدا کرده است، با توجه به کیفیت و قیمت محصولات این برند شما را شگفت زده خواهد کرد، اگر به دنبال ساعتی ورزشی و اسپرت با قیمتی مناسب هستید برند امپاور یکی از اصلی ترین انتخاب های شما است.

مشخصات ساعت امپاور

Empower محصولاتی با کاربری ورزشی و اسپرت تولید میکند ساعت امپاور 80% دیجیتالی است و در سبک های متفاوت دو زمانه یا تک زمانه تولید شده است محصولات این برند برای آقایان و خانم ها بسیار مناسب است اکثرا اندازه سایز استاندارد این ساعت ها در بازه 30 الی 38 میلی متری بوده که کاربری آنرا برای آقایان و بانوان یکسان نموده است.

ساعت امپاور ساخت کجاست؟

EMPOWER برند مختص کشور چین است، موتور ها و متریال استفاده شده در این ساعت از خود کشور چین تامین میشود البته چیست های دیجیتال امپاور از بهترین کیفیت برخوردار است همچنین متریال استفاده شده در بدنه از کیفیت بسیار راضی کننده ای برخوردار است. توسعه و افزایش کارخانه های برند امپاور در کشور چین باعث شده سهم خوبی از بازار نصیب این برند شود. قطعا کیفیت مناسب در قبال قیمت مناسب همیشه طرفدار دارد.

قیمت ساعت امپاور

چیزی که شما را از خرید این برند بسیار راضی نگه میدارد قیمت مقرون به صرفه آن است. همانند سایر محصولات کشور چین برند امپاور نیز قیمت های بسیار پایین و ارزانی دارند و مثل همیشه کمتر از کیفیت ساعت در مقایسه با سایر برند ها پرداخت میشود. قیمت ساعت امپاور اصل از 100 هزار تومان شروع شده و تا 400 هزار تومان مدل هایی را داراست. البته قیمت ساعت امپاور مردانه با توجه به بزرگ بودن و متریال استفاده شده در آن معمولا 30% کمتر از قیمت ساعت امپاور زنانه است.

ساعت امپاور ضد آب

یکی از اصلی ترین مزایای محصولات این برند مقاومت بسیار بالای آن در برابر آب است. این ساعت ها علاوه بر اینکه چیپست مقاوم در برابر آب را دارند طراحی ساعت ها و لایه های آبکاری شده آن نیز از نفوذ مایعات به داخل موتور ساعت جلوگیری میکند.