نمایش 1–18 از 19 نتیجه

یک از جدیدترین سبک ساعت هاش فشن و اسپرت است که جدیدا طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است و تولید کنندگانی مثل والار و امپاور شروع به تولید این ساعت ها میکنند. ساعت های ال ای دی ساعت هایی ساده هستند که فقط زمان و تاریخ را برای کاربر نشان میدهند ولی به دلیل ارزان بودن قیمت آنها و تنوع رنگی و رابط کاربری فشن مورد استقبال بسیار بالایی قرار گرفته است از همین رو تصمیم گرفتیم در سالی بند از این ساعت ها با قیمت مناسب و بهترین کیفیت تامین کرده و در اختیار کاربران قرار دهیم.

خرید ساعت ال ای دی

هنگام خرید ساعت های ال ای دی با توجه به کیفیت های متفاوت باید فروشگاهی مطمئن را انتخاب کنید. همانطور که توضیح دادیم این ساعت ها توسط کارشناسان سالی بند تست شده و در صورت مرغوب بودن کیفیت دستچین و تامین میشوند. شما میتوانید با دنیایی از این ساعت را مشاهده، انتخاب و خرید کنید.

انواع ساعت ال ای دی :

ساعت های ال ای دی تنوع بسیار بالایی دارند که از پرفروشترین آنها میتوان به نمونه های دکمه ای و لمسی اشاره کرد خیلی از این ساعت ها مشابه ساعت های هوشمند برند های اصلی هستند، انواع بند های این ساعت ها مگنتی و سیلیکونی و همچنین پلاستیک هستند. چیپست و نمایشگری که در این ساعت ها استفاده میشود کیفیتی متفاوت دارند بعضی از برند ها مثلا والار از نمایشگر های جدید فول اسکرین استفاده میکند همچنین بعضی از تولید کنندگان از نمایشگر دیجیتال کلاسیک که داخل آن فقط رقم ها مشخص است اسفاده میکنند. بعضی از نمایشگر های این ساعت مجهز به اشکال و کاراکتر های جذاب میباشند.