جی شاک زنانه

نمایش 1–18 از 22 نتیجه

قیمت اصلی ۶۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۶۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۵۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۶۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.

از آن جایی که خرید ساعت جی شاک به یکی از پرطرفدارترین ساعت های سبک ورزشی در سراسر دنیا تبدیل شد این برند شروع به تولید ساعت هایی با کاربری زنانه کرد، این ساعت ها دقیقا کپی مدل های مردانه هستند اما در قاب های کوچکتر! این تولیدات جی شاک بی شک یکی از محبوبترین ساعت های سری اسپورت زنانه خواهد بود.

در این دسته بندی سالی بند ما از انواع مدل های ارجینال و های کپی برای شما قرار دادیم کافیه از فیلتر های بالا اصالت کالا را با توجه به بودجه مورد نظر خود انتخاب کرده و از مدل ها بازدید کنید.

جی شاک زنانه برای چه مکانی مناسب است؟

جی شاک زنانه برای مکان های ورزشی مثل باشگاه بسیار کاربردی است، خیلی ها این ساعت ها را برای گردشگری انتخاب میکنند چرا که مقاومت بالای این ساعت ها در برابر آب و ضربه پاسخگوی هر گردشگر یا صخره نورد و کوهنوردی است. لباس های اسپورت و اسپورت پوش ها محال است ساعت مجلسی انتخاب کنند 90% انتخاب این افراد ساعت های ورزشی و اسپورتی است که با لباس و تیپ خود ساعتشان را ست میکنند.

چه کسی باید جی شاک زنانه خرید کند؟

اگر اهل باشگاه و ورزش هستید ساعت عقربه ای نیاز شما را در باشگاه و یا فعالیت های سخت برطرف نمیکند چرا که ظرافت و مقاومت آنها پاسخگوی استفاده در این شرایط نیست، کرنومتر و دو زمانه بودن ساعت مشخصه مهمی است که شاید خیلی ها نیاز باشد از آن استفاده کنند. نیاز دوم برای داشتن ساعت های جیشاک مقاومت بالای آنها است، این ساعت ها معمولا از پلاستیک بسیار سخت تولید میشود که در هر شرایطی بتواند به فعالیت خود ادامه دهد و مقاوم باشد حتی شیشه های این ساعت از جنس پلاستیک هستند و فشار آوری و شکنندگی صفحه این ساعت ها بسیار سخت است.

خرید ساعت جی شاک زنانه

شما میتوانید برای خرید جی شاک از فروشگاه سالی بند کمک بگیرید ما در این دسته بندی از انواع مدل های متنوعی برای شما تامین کرده ایم که روز به روز تعداد محصولات را افزایش داده و با توجه به سلیقه های خاص آنها را گسترش میدهیم. خرید از سالی بند آسان است و با چند کلیک میتوانید ساعت مورد نظر خود را یافته و خرید خود را انجام دهید. در صورت هر گونه مشاوره و راهنمایی میتوانید از دکمه واتس اپ اسفاده کرده و به پشتیبانی ما متصل شوید. خرید خوبی را برای شما آرومندیم.