کارن | CURREN

نمایش 1–18 از 25 نتیجه

قیمت اصلی ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۲۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۶۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۴۹۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۳۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.

شرکت ساعت curren، برند کشور چین که دارای 5 خط تولید در این کشور است. زمان زیادی نمیگذرد که ساعت curren شروع به تولید ساعت مچی میکند، در این مدت کوتاه با استراتژی کیفیت خوب و قیمت مناسب توانسته است سهم بسیار بزرگی از صنعت ساعت سازی کشور چین را به اختیار خود بگیرد. در کشور ما نیز این برند به خوبی جا افتاده است طوری که تمامی فروشندگان ساعت به برند آن آشنا هستند و حس خوبی از فروش آنها میگیرند.

به نقل از وب سایت رسمی curren تولید محصولات این برند برای افرادی است که قصد دارند کارهای بزرگ انجام دهند. چهار ویژگی اصلی این برند رضایت مشتری از مصرف طولانی، کیفیت بالا، قیمت مناسب و قابل اعتماد بودن ساعت های برند کارن است.

طی تست هایی که ما در سالی بند روی این ساعت انجام دادیم بدین نتیجه رسیدیم که این برند تازه وارد کارش آنقدر هم بد نیست کیفیت ساخت خوبی معادل ساعت نیوی فورس داشت، قیمت آن بر حسب بازار ایران نیز خوب بود تقریبا 20% ارزانتر از برند های نیوی فورس یا اسکیمی قیمت داشت، از لحاظ فنی نیز موتور آن ها از یک موتور معمولی ساخت چین تولید شده است که چندین سال پاسخگوی کاربران خواهد بود. پس ساعت curren را جزو لیست شماره یک کشور چین بدانید شاید کیفیت محصولات این برند هنوز جای کار دارد و نیاز به توسعه دارد ولی با توجه به قیمت به راحتی میتوانید روی آن حساب کنید.

قیمت ساعت curren
در حال حاظر که در سال 1401 هستیم قیمت محصولات این برند در قسمت ساعت های بدون کرنوگراف حدود 400 هزار تومان در سری ساعت های کرنوگراف حدود 800 الی 1500 هزار تومان و قیمت مدل های اتوماتیک این برند یک الی دو میلیون تومان است.

خرید ساعت curren
برند کورن یا همان کارن نمایندگی رسمی در ایران ندارد و توسط واردکننده های ساعت به فروشگاه ها پخش میشود و هنوز مثل برند هایی مثل نیوی فورس در هر فروشگاهی یافت نمیشود. ما در سالی بند سعی کردیم نهایت تلاش برای تامین این برند خوش قیمت را انجام دهیم. شما میتوانید با خیال راحت آنرا از سالی بند خرید کنید.