ساعت جی شاک های کپی

نمایش 1–18 از 57 نتیجه

جی شاک برندی نام آشنا از سری ساعت های اسپورت است. این ساعت ارزشمند و پر مخاطب تحت شرکت ژاپنی کاسیو تولید و بازار جهانی عرضه شده است، خصوصیتی که این ساعت ها دارا هستند مقاومت و کیفیت ساخت بالا است، ساعت های ورزشی جی شاک به مقاومت بسیار بالا در برابر آب نیز مشهور است.

ساعت جی شاک های کپی:

با توجه به بالا بودن نسبی قیمت های این برند کشور های مونتاژ کننده مثل چین، ژاپن و تایلند شروع به تولید نمونه های کپی شده این ساعت نیز نمودند حتی بعضی از برند های مطرح مثل امپاور یا اکسپونی از طراحی این ساعت ها الگو برداری کرده و شروع به تولید این ساعت ها کردند. مدل های ساعت جی شاک های کپی که در سالی بند مشاهده میکنید از انواع مختلفی گردآوری شده است. این ساعت ها کیفیت ها و قیمت های گوناگونی دارند که سعی میکنیم شما را با دنیایی از ساعت های جی شاک با قیمت مناسب و کیفیت رضایت بخش روبرو کنیم.

ساعت جی شاک های کپی چند نوع است:

ساعت های جی شاک های کپی کیفیت و مدل های بسیار متنوعی دارد که به سه دسته ساخت کشور چین، ساخت ژاپن و مونتاژ تایلند تقسیم میشوند.

ساعت های کپی محصول کشور چین:

این ساعت ها از سه کیفیت تشکیل میشوند که در فروشگاه سالی بند کیفیت درجه سه به دلیل عدم کیفیت تامین نمیشود چون ارزش خرید بسیار پایینی دارند و نسبت قیمت و کیفیت در این دسته مناسب نیست و اما کیفیت های درجه 2 که قیمتی مناسب دارند و از کیفیت ساخت بسیار خوب تشکیل شده است چیپست دیجیتال این ساعت بسیار قوی ولی موتور آنالوگ آن معمولی است، در این دسته از ساعت ها معمولا امکانات اصلی ساعت های جی شاک مثل قطب نما یا ساعت جهانی و یا عقربه های ثانویه داخل صفحه آن غیر فعال است و تولید کننده سعی کرده همان طراحی را با امکاناتی ساده و با قیمت مناسب و کیفیت ساخت بالا عرضه کند. ساعت های درجه یک کیفیت ساخت همان سری درجه 2 را دارند با تفاوت این که معمولا 70% امکانات نمونه اصلی را دارند، این ساعت ها مقاومت بالایی دارند و بعضا در طراحی با نمونه اصلی در امکانات و کیفیت ساخت مو نمیزند و جالب است قیمت این ساعت ها یک پنجم ساعت های اصلی هم نیست!

خرید ساعت جی شاک های کپی:

در کشور ما خرید ساعت جی شاک ارزان بسیار مرسوم است و طرفداران این مدل های کپی این ساعت را دوست دارند ما در سالی بند انواع مختلف این ساعت ها به جز مدل درجه سه تامین کردیم میتوانید از فیلتر ها استفاده کنید و بر اساس قیمت و متریال بهترین ساعت خود را برگزینید، برای خرید ساعت جی شاک های کپی محل و مکان استفاده از آن را مد نظر قرار دهید، این ساعت ها با کیفیت بالای خود شما را تا مدت زمان زیادی راضی نگه خواهند داشت.