ساعت بچگانه دخترانه

نمایش 1–18 از 44 نتیجه

قیمت اصلی ۵۹,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۹۲,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۶۹,۰۰۰ تومان است.

خرید ساعت مچی بچگانه امروزه یکی از اصلی ترین کارهایی است که باید انجام دهید زیرا با این کار میتوانید خواندن ساعت را به آن ها با یک اسباب بازی جذاب آموزش دهید. بچه ها عاشق ساعت های مچی هستند و میتوان پیش زمینه مدیریت و کنترل زمان را از همان ابتدا برای آنها آموخت.
دختر خانم ها به نسبت آقا پسر ها علاقه بسیار زیادی به ساعت مچی دارند، و سلیقه های متفاوت با سبک های امروزی انتخاب خرید ساعت بچگانه دخترانه را کمی سخت تر کرده است. دختر خانم ها در رنگ و سبک و نوع ساعت سلیقه بسیار متفاوتی دارند، البته دختر ها نسبت به پسر ها بیشتر مراقب ساعت خود هستند و از آن مواظبت میکنند.

انواع ساعت های بچگانه دخترانه

ساعت های بچگانه دخترانه در انواع مختلف هستند انواع ساعت های دیجیتالی، لمسی و همچنین عقربه ای در سالی بند با قیمت های متفاوت وجود دارد، با توجه به سلیقه کودک خود وهمچنین در نظر گرفتن جسه کودک و طریقه آن هنگام استفاده از ساعت ملاک شما برای انتخاب خواهد بود.

ساعت بچگانه دخترانه عقربه ای

با توجه به آمار فروش سالی بند برای دختر خانم ها بیشتر از ساعت های عقربه ای بچگانه خرید میکنند اگر دلیل فروش بیشتر را در نظر بگیریم شاید ظرافت و سبک بودن این ساعت ها بیشتر مد نظر والدین است همچنین قیمت مناسبتر این ساعت به نسبت نمونه های دیجیتال ممکن است سبب فروش بیشتر آن شود.

ساعت بچگانه دخترانه دیجیتال

ساعت های بچگانه دیجیتال نیز از محبوبترین ساعت های بچگانه هستند، کودکان عاشق نور صفحه وامکانات این ساعت ها هستند و وجود رنگبندی خصوصا صورتی و قرمز سبب محبوب شدن این نوع ساعت ها است.
ساعت های دیجیتال مقاومتی واقا عالی دارند، از مقاومت بالا در برابر آب هنگام شست و شوی دست گرفته تا ضربه و وارد کردن فشار بر آنها از مزیت های ساعت های دیجیتالی دخترانه است. اگر قصد خرید ساعت دیجیتالی دارید جسه و اندازه فریم ساعت ر در نظر بگیرید، البته ممکن است کودکان از صفحه بزرگ بیشتر خوششان بیاید.

رنگ هنگام انتخاب ساعت بچگانه برای دختر خانم ها

تجربه نشان داده است در ساعت های بچگانه رنگ را زیاد ملاک قرار ندهید، هر کودکی آشنا به تمامی رنگ ها است و چندین مورد پیش آمده که به دلیل عدم رنگ مورد پسند کودک ساعت را رد کرده و استفاده نکرده است! شاید برای شما رنگ مشکی برای دختران زیاد مناسب نباشد اما دختران عاشق این رنگ هستند، البته رنگ های دخترانه مثل صورتی و قرمز در اکثریت موارد مورد پسند دختر خانم ها است. در این مورد پیشنهاد میدهیم از خود کودک در هنگام انتخاب رنگ کمک بگیرید.

قیمت ساعت بچگانه دخترانه

ما در فروشگاه سالی بند سعی کردیم از ارزانترین قیمت ها برای ساعت های بچگانه دخترانه شروع کنیم، البته قیمت های متفاوت تری نیز برای این ساعت ها وجود دارند. قیمت در کنار کیفیت ارزش ساعت را مشخص میکند از آن جایی که کودکان در مواظبت ساعت ها بی اهمیت هستند میتوانید از مدل هایی با قیمت مناسب خرید کرده و از تنوع بالای این ساعت ها هنگام خرید استفاده کنید.

برند های ساعت مچی دخترانه

برند های متفاوتی نسبت به تولید ساعت های بچگانه در تلاش هستند، برند والار که همه میشناسید در تولید ساعت های بچگانه دخترانه واقا عالی است، برند اسکیمی با توجه به قیمت بالای محصولات سعی میکند اجناس با کیفیت تری ارئه دهد همچنین برند هایی مثل اولیجیا و جیلیتو از برند های با کیفیت این ساعت ها هستند.

خرید ساعت بچگانه دخترانه

خرید ساعت کودکانه از فروشگاهی مطمئن کاری دشواری است چرا که قیمت های ارزان سبب میشود بعضی از محصولات بی کیفیت از آب دربیاید از آن جایی که تمامی محصولات تامین شده توسط کارشناسان ما مورد تایید و ارزیابی قرار میگیرند، سعی مکینیم همیشه قیمت مناسب را در برابر کیفیت قابل قبول انتخاب کنیم. همینک میتوانید از دسته بندی بالا ساعت مورد نظر خود را انتخاب و خرید خود را انجام دهید. همچنین برای دیدن لیست ساعت بچگانه پسرانه میتوانید روی لینک کلید کنید.