نمایش 1–18 از 190 نتیجه

راهنمای جامع خرید ساعت مردانه

یک ضرب المثل انگلیسی میگه: استایل مرد به کفش و کمربند و ساعت آن بستگی دارد! کافیست یک سرچ کوچکی بکنید و چند عکس استایل مشاهده کنید، متوجه خواهید شد که هر چقدر لباس و تیپ گران قیمت داشته باشید بدون ساعت مچی استایل آنها تکمیل نیست! به جرات ساعت مردانه 40% تیپ و استایل آقایان را تکمیل میکند که به وضوح میتوانید مشاهده کنید. ما در سالی بند سعی میکنیم شما را با دنیایی از ساعت مردانه آشنا کنیم، انواع ساعت های چرمی، بند استیل در انواع موتور های متفاوت با طراحی و رنگ های متفاوت که میتوانید توسط فیلتر های فروشگاه مدل مورد نظرتان را انتخاب و مشاهده کنید.

مراحل خرید ساعت مچی مردانه

شمایی که تمایل به خرید ساعت مچی مردانه را دارید باید اطلاعاتی حداقلی در این زمینه داشته باشید تا بتوانید بهترین ساعت را از دسته بندی بالا انتخاب کنید. اگر ساعت های بالا یکی از یکی بهتر نظر شما را جلب کرده و خرید برای شما سخت شده و یا اطلاع کافی از کیفیت ساعت، نوع برند و یا موارد مشابه ندارید، بهتر است تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

مرحله یک انتخاب بودجه برای خرید مچی ساعت مردانه شیک

قبل از هر چیز یک بودجه برای ساعت مردانه شیک که میخواید برای خود یا هدیه برای دیگران تهیه کنید در نظر بگیرید. تعیین بودجه برای انتخاب به شما کمک بسیار زیادی خواهد کرد تا قبل از پسند کردن طرح و سبک ساعت مدنظر خود، فیلتر قیمت را طوری تنظیم کنید که فقط ساعت هایی با بودجه مورد نظر شما نمایش داده شود. این روش انتخاب را برای شما بسیار آسان میکند طوری که میان هزاران ساعت گیر نخواهید کرد و با دسته ای از ساعت ها طرف هستید که بودجه و توان خرید آنرا دارید.

ساعت مردانه در انواع مختلف به همراه قیمت در سالی بند

مرحله دوم مشخص کنید ساعت را برای چه نیازی میخواهید تهیه کنید

این ذهنیت که ساعت مچی بخرید و از آن برای میهمانیها، مصارف روزمره، باشگاه و… استفاده کنید را دور بریزید، خرید ساعت مچی مردانه از سالی بند همانطور که میدانید هزینه زیادی نمیخواهد و قیمت ها بسیار معقول است به همین سبب مشخص کنید ساعتی که قصد تهیه آنرا دارید برای چه مکان و نیازی میخواهید؟ آیا برای باشگاه و پیاده روی روزانه ساعتی نیاز دارید؟ آیا ساعتی برای مصارف روزمره خود نیازمندید یا برای یک میهمانی خاص ساعت مچی مردانه لاکچری نیاز دارید؟ شما باید ساعتی انتخاب کنید که بر حسب نیاز شما باشد به همین دلیل توضیح مختصری درباره اینکه چه ساعت مردانه برای نیاز شما مناسب است را در ادامه به شما توضیح خواهیم داد.

ساعت مردانه برای مصارف روزمره

برای مصارف روزمره حتما از ساعت های ارزان، سبک خرید کنید. ساعت روزمره به این معنا است که شاید در طی کل روز در مچ شما قرار بگیرد، این ساعت باید سبک بوده و ارگونومی خوبی داشته باشد، پیشنهاد من به شما انتخاب ساعت بندچرمی بسیار ساده و تا میتواند ارزان باشد را انتخاب کنید چرا که ارزان بودن ساعت باعث میشود تنوع ساعت های شما بالا برود، ساعت های روزمره پس از مدتی نیاز به تنوع دارند. اگر رسمی میپوشید عقربه ای اگر اسپورتی هستید ساعت مردانه اسپورت بهترین انتخاب برای شما است.

ساعت برای باشگاه ورزشی، کوهنوردی، پیاده روی و مواردی از این قبیل

بسیار افراد زیادی را میبینم که برای باشگاه ساعت عقربه ای فلزی سنگین انتخاب کرده و آنرا به عنوان ساعت مچی مردانه لاکچری انتخاب میکنند. برای مصارف ورزشی اول اینکه ساعت دیجیتال انتخاب کنید، سعی کنید متریال ساعت پلاستیک باشد تا عرق بدن یا مچ شما باعث رنگ رفتگی آن نشود. میتوانید در هر بازه قیمتی از ساعت های دیجیتال انتخاب و خرید کنید، معمولا ساعت های دیجیتال موجود در سالی بند خوش قیمت هستند و کمک بسیار زیادی برای رفع نیاز شما با بودجه حداقلی میکنند. سبک و راحتی و دارا بودن امکانات خاص ساعت میتواند در معیار خرید ساعت ورزشی شما کمک بسیار زیادی بکند ولی از هزینه کردن برای امکانات زیاد خودداری کنید برای مثال اگر برای پیاده روی و ورزش صبحگاهی نیاز به ساعت دارید، نیازی نیست ساعت شما دارای جی پی اس باشد! اگر بر حسب نیاز خود ساعت مردانه انتخاب کنید از خرید خود راضی خواهید بود.

ساعت مچی مردانه برای میهمانیها و مراسم های ویژه

اگر قصد شما برای خرید ساعت تیپ کردن برای میهمانیها است سراغ ساعت های سرسنگین و ویژه بروید. زرق و برق داشتن ساعت اصلا مهم نیست با توجه به سلیقه خود نسبت به خرید ساعت مچی مردانه اقدام کنید. ساعت های عقربه ای لوکس ست شده با لباس خاص شما در انواع بند چرمی و فلزی میتواند انتخاب ایده آل باشد همچنین ساعت های مکانیکی یا اتوماتیک نیز از بهترین گزینه های ساعت مجلسی مردانه است که میتوانید قبل از ورود به میهمانی آنرا کوک کرده و از نگاه کردن به ساعت خود لذت ببرید. این ساعت ها را برای مصارف روزمره خود انتخاب نکنید.

ساعت مردانه برای محل کار

انتخاب ساعت مچی مردانه برای محل کار بستگی به شغل شما دارد. مثلا اگر شما مکانیک هستید انتخاب یک ساعت بند استیل کرنوگراف برای شما مناسب نیست، برای چنین مواردی سراغ ساعت های دیجیتال بروید و یا ساعت عقربه ای متریال پلاستیک با قیمت مناسب انتخاب کنید. اگر کارمند هستید و رسمی میپوشید پیشنهاد میکنیم یک ساعت بندچرمی مردانه انتخابی عالی است همچنین با لباس های رسمی ساعت های نیمه رسمی و کرنوگراف عالی دیده شده و به شدت پیشنهاد میشود. ساعت های نیمه رسمی همان ساعت های عقربه ای کرنوگراف است که بند فلزی دارد و صفحه آن کاملا اسپورتی است.

انواع ساعت مردانه شیک سالی بند

ساعت مردانه مناسب تیپ خود را خرید کنید

حالا که بودجه شما مشخص است و کاملا مشخص کرده اید که ساعت مردانه خود را برای چه نیازی میخواهید باید به موارد دیگری مثل تیپ و استایل خود توجه کنید و آنرا هنگام خرید ساعت و انتخاب طرح و رنگ در نظر بگیرید برای مثال اگر شما تیپ اسپورتی دارید مثلا کفش شما کتانی با تیشرت بلند است، سراغ ساعت مردانه اسپورت بروید، اگر رسمی پوش هستید و از لباس های ساده استفاده میکنید ساعت شما هم باید با تیپ شما سازگاری داشته باشد برای مثال پیراهن با شلوار پارچه ای با یک کفش مجلسی مردانه مناسب ساعت دیجیتال نیست و استایل شما را بهم خوهد زد باید لباس و نوع پوششی که دارید ساعت مچی مردانه خود را انتخاب و خرید کنید.

حالا ساعت دیجیتالی بگیرم یا عقربه ای؟

اینکه ساعت دیجیتال بخرید یا ساعت عقربه ای مردانه کاملا به خود شما بستگی دارد، اول از همه چیز سلیقه خود را در نظر بگیرید. اگر سوال شما این باشد که آیا تمامی سبک های ساعت مچی برای هر تیپی مناسب است باید بگوییم خیر! همانگونه که کفش کتانی را نمیتوانید با کت و شلوار بپوشید ساعت مچی هم دقیقا از این قاعده جدا نیست. معیار های پوشش و مکان مورد استفاده را حتما رعایت کنید. عقربه ای یا دیجیتال بودن ساعت اصلا مهم نیست، مهم هماهنگ کردن تیپ شما با ساعت مچی است. اگر موارد را رعایت کنید عقربه ای یا دیجیتال بودن ساعت را به سلیقه شخصی شما محول میکنیم.

ساعت بند چرمی مردانه انتخاب میکنید یا بند استیل؟

انتخاب بند چرمی و پارچه ای یا بند استیل از دیگر دغدغه های کاربران هنگام خرید ساعت مردانه است. اگر هر دو بند خوشتان می‌آید حتما از هر دو داشته باشید و به صورت تنوع از آنها استفاده کنید ولی انتخاب هر کدام از این بندها معایب و مزایای خاص خود را دارند ولی بیشتر سلیقه خود را لحاظ کنید تا مزایا و معایب! به طور کلی ساعت بندچرمی مردانه ارزانتر است، وزن سبکی دارد، حساسیت ایجاد نمیکند، راحتی خاصی دارد و در قبال زود از بین خواهد رفت و زیبایی بند فلزی را ندارد در آن سمت بند فلزی ظاهر بسیار زیبایی دارد، مقاومتر از بند چرمی است، تنوع آن بسیار زیاد است و در قبال قیمت آن نسبت به بند چرمی بیشتر است، سنگین است و وجود متریال نامناسب باعث حساسیت در مچ خواهد شد. این موارد معایب و مزایای مختصری از هر دو بند است که به سلیقه شخصی و نیاز شما برمیگردد.

ساعت مردانه اتوماتیک یا باتری؟

کسی نیست که از ساعت های اتوماتیک یا همان به اصطلاح بدون باتری خوشش نیاید، ولی کی وکجا برای انتخاب باید سراغ این موتور ها برویم؟ ساعت اتوماتیک مردانه بسیار گرانتر از ساعت های کوارتز یا همان باتری است، این ساعت ها نیاز به کوک کردن دارند و باید دائم در مچ شما قرار بگیرد تا توسط نیروی مکانیکی فعالیت ساعت را ادامه دهد. برای مصارف روزمره هرگز سراغ ساعت های اتوماتیک نروید چرا که همیشه زمان را نمیتوانید کنترل کنید ارزانترین سری این ساعت ها از 2 میلیون تومان شروع میشوند، از این ساعت ها برای میهمانیها و مکان های خاص استفاده کنید تا با صاحب بودن ساعت مچی مردانه لاکچری بدرخشید و برای مصارف عادی سراغ ساعت های باتری یا کوارتز بروید این ساعت ها هر یک سال یک بار نیاز به تعویض باتری دارند و خیال شما را از بابت تامین انرژی راحت خواهند کرد. به شما پیشنهاد میکنم اگر در انتخاب این دو موتور دو دل مانده اید، مقاله “ساعت مچی اتوماتیک بخرم یا کوارتز” را در سالی بند مطالعه کنید.

ساعت مردانه مناسب با تیپ و استایل به همراه راهنمای خرید

انتخاب امکانات و عملکرد موتور هنگام خرید ساعت مچی مردانه:

امکاناتی که ساعت مچی دارد یکی از اصلی ترین ملاک انتخاب و خرید ساعت مردانه است، بعضی از این امکانات واقعا کاربردی بوده و ارزش دارند نیاز شما را برطرف کنند و بعضی از این امکانات شاید در طول سال استفاده نشوند و جنبه لاکچری بودن ساعت مردانه را دارند. برای مثال ساعت کرنوگراف بند استیل مردانه که قابلیت صدم ثانیه، دهم ثانیه و امکاناتی از این قبیل را دارد کجا و کی به درد شما میخورد؟ این ساعت ها جنبه مد دارند و خیلی از کاربران عاشق این ساعت ها هستند و چند مدل از ساعت های خود من هم مربوط به این نوع ساعت است ولی اگر امکاناتی که نیاز شما را برطرف میکند ارزش انتخاب دارد. برای مثال اگر شما مسافرت های خارجی زیادی میروید ساعت دوزمانه که هم عقربه دارد هم سیستم دیجیتال میتواند انتخاب عالی برای شما باشد که ساعت کشور خود و کشوری که در آن اقامت دارید را برای شما نشان دهد و یا اگر اهل گشت و گذار و کوهنوردی هستید ساعت دارای مقاومت بالا در برابر آب یا جی پی اس میتواند از انتخاب های عالی برای شما باشد. اگر نیاز خاصی از ساعت دارید حتما به امکانات ساعت توجه کنید.

ساعت مردانه اصل بخرم یا های کپی؟

بعد از گذراندن مراحل بالا الان میدانید دقیقا چه ساعتی مد نظر شما است و حتما 10 موردی برای خود جدا کرده اید و در لیست محصولات محبوب خود قرار داده‌اید. اگر به ویژگی محصول خود بروید عبارت اصالت را میبینید که در ساعت هایی عبارت های کپی یا اورجینال را میبینید حالا برایتان این سوال پیش می‌آید که اورجینال بخرم یا های کپی؟ ساعت های اورجینال ساعت هایی است که توسط خود برند تولید شده است و ساعت های کپی شده فیک ساعت برندهای میلیاردی و میلیونی است که به لطف کشور چین تولید و به بازار عرضه شده است! اگر بگوییم این ساعت ها ارزش خرید ندارند دروغ گفته ایم، از طرفی خرید ساعت های کپی به بازار برند اصلی لطمه میزند ولی کسی که عاشق برند رولکس است و 20 میلیون درآمد ماهیانه دارد باید چیکار بکند؟ برای شما در سالی بند مقاله ای جامع نوشتیم “ساعت های کپی چیست و چرا ارزش خرید دارد” میتوانید با کلیک بر روی این گزینه جامع در این مورد اطلاعات کسب کنید ولی به طور کلی ساعت های های کپی زمانی ارزش خرید دارند که بالاترین درجه کیفیتی آنرا خرید کرده باشید، ساعت های ارزان و بی کیفیت فقط هدر دادن پول شما را گارانتی خواهد کرد.

بهترین مارک ساعت مچی مردانه چیست؟

اگر انتخاب شما یک ساعت های کپی با برند لوکس است که خرید خود را نهایی کنید و مبارکتان باشد ولی اگر تمایل دارید حتما ساعت شما اصل بوده و توسط خود برند ثبت شده روی ساعت تولید شده باشد باید کمی بودجه خود را بالا ببرید. ما در فروشگاه خرید ساعت سالی بند سعی کردیم از برند های میان رده تامین جنس انجام بدیم که با توجه به قیمت ارزش خرید بالایی داشته باشند. برند های اورجینال کشور چین برای خرید ساعت عالی است. در سالی بند ساعت نیوی فورس، ساعت اسکمی، ساعت کارن، سی آر آر جی یو و برند هایی از قبیل در تامین اصلی فروشگاه سالی بند سهام ویژه ای دارند که پیشنهاد میشود، این برند ها معمولا متریال خوبی دارند و اکثر موتور های استفاده شده در آن ژاپنی و به انحصار خود برند تولید میشوند. مشخصات بهترین مارک ساعت مچی مردانه، متریال مناسب، کیفیت بالا، موتور قدرتمند و در نهایت قیمت مناسب است.

ساعت مردانه اصلی یا های کپی مدل های اصلی به همراه راهنمای انتخاب

راهنمای خرید ساعت مچی مردانه برای هدیه

اگر قصد خرید ساعت مردانه برای هدیه را دارید، ملاک انتخاب شما قیمت مناسب و ساعتی با ارزش است. اگر هدیه ای که انتخاب میکنید جذابیت ظاهری بالایی داشته باشد و قیمت آن برای شما مناسب و معقول باشد بهترین هدیه است. به همین دلیل سراغ ساعت های کپی نروید مگر اینکه مخاطب مورد نظر شما عاشق برندی مثل رولکس باشد، از برند های میان رده کشور چین برای پایین آوردن قیمت ساعت استفاده کنید همچنین سعی کنید ساعت مردانه انتخابی شما برای هدیه، کاربری مجلسی داشته باشد و دارای زرق و برق باشد تا جذابیت ظاهری ساعت حفظ شود. علایق و سلیقه مخاطب مورد نظر و ساعت هایی که همیشه در مچ او دیده اید میتواند در انتخاب ساعت برند مردانه، برای هدیه موثر باشد، در نظر داشته باشید مخاطب مورد نظر شما چه پوششی دارد رسمی پوش هست یا اسپورت؟ از ساعت دیجیتال خوشش می‌آید یا عقربه ای؟ همه این موارد را در نظر داشته باشید و از میان برند های میان رده انتخاب و خرید ساعت مردانه برای هدیه را انجام دهید.

خرید اینترنتی ساعت مچی مردانه

فروشگاه های متعددی برای خرید ساعت مردانه وجود دارد. از اینکه سالی بند را برای انتخاب و خرید انتخاب کرده اید از شما سپاسگذاریم. همانطور که میدانید سالی بند انواع برند های میان رده با کیفیت بازار را تامین میکند و همواره بر این تلاش هستیم تا بهترین کیفیت را با حداقل قیمت برای کاربران فراهم کنیم تا ارزش خرید نسبت به قیمت افزایش یابد. در این مقاله سعی کردیم مواردی را جهت انتخاب و خرید ساعت مردانه را برای شما توضیح دهیم، اگر چنانچه نیاز به راهنمایی و مشاوره بیشتر داشتید میتوانید از پشتیبانی آنلاین ما کمک بگیرید.