ساعت فیترون

در حال نمایش 13 نتیجه

اگر نگاهی به صندوقچه ساعت های قدیمی پدربزرگ و یا مادربزرگ خود بیندازید حتما یک ساعت فیترون با موتور ژاپنی با بدنه ظریف خواهید یافت، ساعت فیترون از همان ابتدا جزو محبوبترین ساعت های کشور ایران بود و با برند هایی مثل سیکو و سیتیزن رقابت میکرد.
یکی از برترین برند های که در کشور ما محبوبیت بسیار بالایی دارد برند فیترون است، این برند محصول کشور چین است و در گوانجو چین چندین کارخانه را به خود اختصاص داده است. این برند در اوایل کار ساعت های کپی تولید میکرد ولی با گذشت زمان شروع به محصولات انحصاری با برند خود کرد و با فروش و حمایت کشور های آسیا قرار گرفت همچنین ساعت fitron جزو محبوبترین برند های ساعت مچی در ایران است.

تاریخچه ساعت فیترون

Fitron فعالیت خود را از سال 1980 شروع کرد این شرکت در اوایل کار خود ساعت هایی کپی شده با برند خود همانند شرکت والار تولید و روانه بازار میکرد، این شرکت همیشه سعی داشت با توجه به ارزان بودن ساعت های خود بتواند بهترین کیفیت را در اختیار کاربر قرار دهد به همین دلیل از اوایل کار روی کیفیت بسته بندی موتور و متریال اهمیت بیشتری نسبت به سایر برند ها قائل بود.
رفته رفته با محبوب شدن برندینگ این شرکت شروع به تولید ساعت هایی با طراحی انحصاری با مارک خود کرد که همینک نیز محصولات ابتدایی این شرکت جزو پرفروشترین ساعت های بازار هستند.

ساعت برند فیترون

معروف ترین ساعت برند فیترون مدل 7169 است که همه آنرا میشناسید فیترون سعی کرده از ابتدای کار تمامی موتور های خود را از ژاپن تهیه کند و از موتور های چین داخل ساعت های این برند استفاده نشده. متریال و کیفیت ساخت محصولات این برند همه عالی هستند اکثر متریال استفاده شده fitron استیل خالص و فلز آلمینیومی است و تقریبا تمامی روکش های آبکاری شده آن سه لایه از نوع کروم هستند که ثبات رنگ آنرا تضمین میکند.

انواع ساعت فیترون

برند فیترون از انواع مختلفی از ساعت ها به بازار ارائه کرده است، طراحی ساعت های فیترون همه رسمی و مجلسی هستند اکثر ساعت های این برند دارای صفحه ساده و بدون هیچ مورد اضافی است. شما میتوانید ساعت fitron را در بند چرمی، بند سرامیکی و همچنین بند استیل مشاهده کنید این ساعت ها در انواع زنانه و مردانه به بازار عرضه شده است و دائما در حال بروز رسانی و تولید محصولات جدید است.