نمایش 1 - 12 کالا از 93

ساعت زنانه

ساعت زنانه، بیشتر از آن که ساعت را برای کاربر نمایش دهد جنبه مد پیدا کرده و به صراحت مکمل زیبایی و تیپ و استایل خانم ها است طوری که به گفته متخصص های مد و زیبایی اگر ساعت نداشته باشید انگار هیچ چیزی ندارید! با ما همراه باشید تا با توضیحات مختصر و مفید شمایی که قصد خرید ساعت زنانه را دارید راهنمایی کنیم تا بدانید چه نوع ساعتی را برای چه مکانی خرید کنید یا چه سبکی متناسب و نیاز شما از خرید ساعت زنانه است.

شما موقع انتخاب با دو گزینه روبرو هستید، اولین گزینه  ساعت زنانه عقربه ای است، ساعت های عقربه ای معمولا همان ساعت های رسمی و لوکس هستند یا میتوان آنها را در صف ساعت های روزمره و محل کار قرار داد. این ساعت ها برای تیپ های رسمی و مجلسی خلق شده اند. گزینه دوم ساعت زنانه دیجیتال است، این ساعت ها اسپورت هستند و با تیپ های اسپورت به خوبی ست میشوند و برای مکان های ورزشی تولید شده است، این نوع ساعت ها به ساعت زنانه اسپورت معروف هستند.

 

خرید ساعت زنانه، انواع ساعت مچی زنانه و دخترانه بر اساس سن

 

انواع بند که هنگام خرید ساعت زنانه باید آنها را بشناسید.

شما هنگام انتخاب ساعت زنانه با انواع بند های چرمی، استیل، استیل حصیری یا فلز های گوناگون مواجه هستید، اینکه کدام بند را انتخاب کنید کاملا سلیقه ای است ولی در حالت کلی شما را با بند ها و مکان های مورد استفاده و همچنین لباس های قابل ست با این بند ها را برای شما توضیح میدهیم. اولین مورد بند چرمی است، بند چرم ذاتا رسمی است به دلیل وزن سبک و راحتی در مصارف طولانی مدت مچ دست شما را خسته نخواهد کرد به همین دلیل برای مصارف روزمره و ساعت دم دستی مناسب است، ساعت مچی زنانه بند چرم برای محل کار نیز مناسب است چرا که احساس خستگی را در این بند احساس نخواهید کرد. سعی کنید رنگ کفش یا لباس خود را همرنگ بند ساعت های چرم انتخاب کنید همچنین لباس های رسمی یا غیر رسمی در بند های چرم آنچنان در خانم ها تفاوتی ندارد ولی اگر رسمی پوش هستید حتما بند چرم انتخاب کنید.

بند های فلزی و استیل از دیگر گزینه های شما برای انتخاب خواهد بود، معمولا ساعت زنانه بند استیل کاربری مجلسی دارد میتوانید برای مجالس و میهمانیها از این بند استفاده کنید، به لطف سبک و طرح های جدید و خلاقیت در تولید این بند ها، میتوانید از بند های حصیری استیل برای موارد روزمره خود استفاده کنید چرا که بعضی از آنها هم وزن بندهای چرم است و برای مصارف روزمره و محل کار عالی به نظر میرسد، بند های استیل نیز با هر دو تیپ اسپورت و رسمی ست میشوند و برای استایل خانم ها مشکلی ایجاد نمیکند.

 

ساعت زنانه، معرفی انواع ساعت های زنانه مارکدار با قیمت مناسب
معرفی انواع ساعت های مارکدار با قیمت مناسب در سالی بند انواع ساعت های بندچرم و استیل

 

ساعت مناسب سن:

موقع خرید پیشنهاد میکنیم سن را لحاظ نکنید! این جمله شاید از نظر کارشناس های مد کمی عجیب به نظر برسد اما پنجاه درصد حق با آنهاست مثلا ساعت دخترانه نگین دار را نمیتوان به عنوان هدیه روز مادر انتخاب کرد یا همچنین ساعت اسپورت زنانه مناسب افراد مسن نیست. فقط سبک مورد نظر خود را با ملاک سن در نظر بگیرید همینقدر کافیست بقیه موارد وابسته به سلیقه شخصی شماست! مثلا بعضی از ساعت مچی بچگانه برای دختر خانم های 20 سال فوق العاده میشود یا ساعت های مجلسی و رسمی برای دختر خانم های 15 ساله استایل آنها را زیرورو میکند به همین دلیل فقط سلیقه و پسند خود را در نظر بگیرید.

 

راهنمای انتخاب ساعت زنانه بر اساس سن
راهنمای انتخاب ساعت زنانه بر اساس سن به همراه لیست قیمت محصولات
مقایسه ( 0 مورد )
0

شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست