ساعت جی فوکس | joefox

در حال نمایش 6 نتیجه

قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱,۰۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۶,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۶,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹۶,۰۰۰ تومان است.

ساعت جی فوکس (joefox) یکی از برند های معتبر و شناخته شده کشور چین است که در صنعت ساعت سازی پیشرفت بسیار زیادی داشته و توانسته در مدت کم از رقیبان خود جلو بزند. همانطور که میدانید ما در فروشگاه سالی بند هر برندی را برای فروش انتخاب نمیکنیم فقط برند هایی که ارزش خرید آنها به نسبت قیمت مناسب است جای فروش در سالی بند را دارند. با توجه به تست ها و مشخصات ساعت و عمر آن در طولانی مدت ما این برند را یکی از برند های خوش قیمت در سری ساعت های اسپورتی و دو زمانه میدانیم که در ادامه توضیحات ارائه خواهیم داد تا با آگاهی کامل بتوانید این برند را انتخاب کنید.

ویژگی و طراحی ساعت های جی فوکس (joefox)

طراحی ساعت های این برند معمولا اسپورت است و سبک جی شاک را دارد. اکثر رنگ هایی که این برند استفاده میکند طلایی است. معمولا ساعت های صفحه بزرگی دارد اما برای تنوع بیشتر چند مدل نیز با قطر صفحه کوچک تولید کرده است. بند های این ساعت 90% فلزی است و فعلا از بند چرمی برای تولید ساعت های خود استفاده نکرده است. پس اگر اهل مد و فشن هستید و ساعت های صفحه بزرگ انتخاب شما است. برند جی فوکس میکتواند در میان لیست گزینه های شما باشد.

 

کیفیت ساخت و متریال استفاده شده در ساعت های جی فوکس(joefox)

برند جی فوکس متریال متفاوتی را در ساعت ها با توجه به نوع مدل و قیمت آنها تولید میکند ولی به صورت کلی میتوانیم این متریال را بررسی کنیم. بدنه یا همان قاب ساعت معمولا پلاستیکی است قبلا در وب سایت این برند پلاستیک بودن بدنه به دلیل مقاومت بالا در برابر رنگ رفتگی همچنین کاهش وزن ساعت عنوان شده بود که در طولانی مدت مچ فرد را اذیت نکند ولی در چند مدل متفاوت شاهد استفاده از قاب های فلزی نیز در ساعت های برند جی فوکس بوده ایم.