ساعت مچی دخترانه

نمایش 1–18 از 68 نتیجه

قیمت اصلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۷۲,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.

پر فروشترین بخش ساعت های مچی مربوط به دسته بندی ساعت مچی دخترانه میشود، دختر خانم ها عاشق ساعت هستند و هر کدام آنها حتما در کمد خود یک کلکسیون از ساعت ها را دارند، معمولا دختر ها به دنبال قیمت مناسب و ارزان و کیفیت مناسب و از همه مهمتر زیبایی و متفاوت بودن ساعت هستند.
شما در این دسته بندی میتوانید از انواع ساعت دیجیتالی دخترانه و همچنین مدل های عقربه ای با رنگ ها و تنوع متفاوت، انواع ساعت های چرمی و استیل با کیفیت ها و قیمت های متنوع، ساعت مگنتی دخترانه همچنین محبوبترین رنگ میان نوجوانان ساعت مشکی دخترانه و رنگ های شادتر و از انواع ساعت مچی دخترانه فانتزی دیدن کنید از میان آنها بهترین ساعت دخترانه را برای خود و هدیه انتخاب کنید.

ساعت دیجیتالی دخترانه

معمولا نوجوانان و جوانان عاشق تیپ های اسپورتی هستند و سری ساعت دیجیتالی دخترانه مختص این تیپ و استایل است. بعضا این ساعت های زیبا دارای بند های سیلیکونی و نرم هستند و اندازه و قطر صفحه آنها بسیار مناسب مچ دختران است. ساعت دیجیتالی دخترانه معمولا رنگبندی فشن و خاصی را دارند بعضی از آنها دارای ترکیب چندین رنگ هستند که شما را مجذوب خود میکند. علاوه بر جذابیت بالای ساعت دیجیتالی، این نوع ساعت ها دارای امکانات بسیار متنوعی از جمله نور صفحه و کرنوگراف و… هستند .

ساعت مشکی دخترانه:

با توجه به میزان جست و جو همچنین میزان خرید های متوالی دختر خانم های جوان بسیار با ترکیب رنگ مشکی جور هستند و آن را دوست دارند، به همین سبب شرکت های ساعت سازی مثل والار و رومنس و اسپریت و… از این غافله عقب نماندند و فورا شوع به تولید از این دسته از ساعت ها کردند. پرفروشترین این مدل ها بند استیل خاکستری با قاب و صفحه مشکی است، البته مدل های بند چرمی تم مشکی هم فروش و محبوبیت بالایی نسبت به سایر مدل ها دارند.