ساعت جی شاک دخترانه

نمایش 1–18 از 21 نتیجه

قیمت اصلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۲۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۶,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۶۰۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۳۸۵,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۵۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۴۲۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳۸۰,۰۰۰ تومان است.

برند جی شاک محصول برند کاسیو است این ساعت موفق و محبوب بعد از تولید جی شاک زنانه توانست با سری بیبی جی، ساعت جی شاک دخترانه را روانه بازار کند، با توجه به درخواست زیاد بازار برای دختر خانم ها و عدم وجود مدل های متنوع از سری دیجیتالی و اسپورت، شرکت کاسیو شروع به تولید این ساعت ها کرد. ساعت های جی شاک دخترانه محصولی ویژه برای دختر خانم ها است که کاربری اسپورت، ورزشی و هر آن چیزی که از ساعت های اسپورت انتظار دارید در خود گنجانده است.

انواع جی شاک دخترانه

جی شاک دخترانه در مدل های دیجیتال و دو زمانه تولید شده است، مدل های دو زمانه وظیفه نمایش ساعت به صورت نمایشگر را دارند و مدل های دو زمانه سیستم آنالوگ و دیجیتال را یکجا در بر دارند که در بعضی از مدل ها میتواند جدا از هم نیز تنظیم شوند.

از انواع جی شاک دخترانه موجود در سالی بند میتوان به مدل های کپی شده و نمونه های اصلی و برند های تولید مشابه اشاره کرد، مدل های اصلی متعلق به شرکت کاسیو است که کاسیو ژاپن آنرا تولید کرده و قیمت نسبتا بالاتری دارند، مدل های کپی شده محصول کشور چین و تایلند هستند که ساعت های مشابه اصل با کیفیت متنوع را تولید میکنند و مورد آخری برند هایی را شامل میشود که طراحی شبیه به ساعت های کاسیو را دارند ولی ارجینال هستند و توسط شرکت هایی مثل امپاور، اکسپونی و کارن را شامل میشود.

جی شاک دخترانه برای چه کسانی مناسب است؟

  • اگر تیپ اسپورت دارید حتما از ساعت های اسپورتی هم استفاده میکنید جی شاک دخترانه بهترین گزینه های شما برای انتخاب است.
  • اگر اهل ورزش هستید مشخصا تیپ اسپورت و ورزشی دارید ساعت جی شاک استفاده کنید تا تیپ شما کامل شود.
  • اگر از جی شاک های مردانه خوشتان می آید و به دلیل سایز بزرگ آنها نمیتوانستید زیاد از آنها استفاده کنید ساعت جی شاک دخترانه با سایز مناسب مچ دختران مشکل شما را حل میکند.
  • اگر اهل گشت و گذار در طبیعت هستید و نیاز به ساعتی با دوام و اسپرتی دارید جی شاک را انتخاب کنید.
  • اگر روزانه به پیاده روی میروید نیاز ساعتی اسپورت با امکانات کرنومتر و نور صفحه دارید حتما جی شاک انتخاب خوبی برای شماست.
  • اگر به سفر خارجی رفتید و نیاز دارید همزمان دو ساعت مختلف را همراه خود داشته باشید از جی شاک دوال تایم دخترانه استفاده کنید.

خرید ساعت جی شاک دخترانه

با توجه به تنوع بسیار بالای این ساعت ها پیشنهاد میکنیم خرید ساعت جی شاک را از فروشگاهی مطمئن انجام دهید. ما در فروشگاهی سالی بند انواع مختلف این ساعت ها را خرید تست میکنیم و بعد از تایید کیفیت آنها آنرا به سایت اضافه میکنیم تا به الان 10 مدل از ساعت جی شاک های کپی را به دلیل عدم کیفیت حذف کردیم و فقط محصولاتی اجازه فروش میدهیم که کیفیت آن را خودمان تست و تایید کردیم، میتوانید برای خرید ساعت جی شاک دخترانه از پشتیبانی کمک بگیرید.