ساعت مچی پسرانه

نمایش 1–18 از 39 نتیجه

قیمت اصلی ۸۶۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۷۹۹,۰۰۰ تومان است.
قیمت اصلی ۱۵۰,۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۴۲,۰۰۰ تومان است.

این دسته بندی صرفا مخصوص ساعت مچی پسرانه است، سعی کردیم در این صفحه دستچین بهترین ساعت های دیجیتالی و عقربه ای پسرانه را گرد هم آوریم، از آن جایی که آقا پسرها اکثرا اسپرت پوش هستند مدل های اسپرت و دیجیتالی را افزایش دادیم، سعی کردیم بیشتر سراغ ساعت های شیک و ارزان با کیفیت مناسب برویم و تنوع این محصولات را افزایش دهیم. با بررسی و راهنمای انتخاب ساعت مچی پسرانه با ما همراه باشید.

.

.

انواع ساعت مچی پسرانه نوجوان

ساعت مچی پسرانه در انواع مختلف دیجیتال و عقربه ای در سالی بند موجود است، برای انتخاب نوع ساعت باید کاربری خود را در نظر بگیرید اگر برای باشگاه ساعتی میخواهید تهیه کنید هرگز سراغ ساعت های عقربه ای نروید و ساعت دیجیتال را برگزینید. همچنین برای مصارف روزمره و مکان هایی مثل کالج میتوانید از ساعت های عقربه ای استفاده کنید.
مورد دیگری که هنگام انتخاب نوع ساعت باید به آن توجه کنید تیپ و لباس همیشگی شما است. اگر تیپ ساده و رسمی دارید حتما سراغ ساعت های عقربه ای بروید، ولی چنانچه تیپ اسپرت یا ورزشی دارید، ساعت های دیجیتال یا همان کامپیوتری خیلی شیک تر برای استایل شما خواهد بود.

.

.

مشخصات ساعت مچی پسرانه دیجیتال

ساعت های مچی پسرانه دیجیتال دارای کرنومتر، آلارم، نور صفحه و… هستند این ساعت ها مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار دارند و چنانچه اولویت شما خرید ساعت مچی پسرانه ضدآب است حتما سراغ مدل های دیجیتال بروید. میزان مقاومت ساعت های این دسته بندی معمولا 3atm بوده و بعضی از مدل های آن 50atm است.

.

.

قیمت ساعت مچی پسرانه:

ما در این دسته بندی سعی کردیم ساعت هایی را انتخاب کنیم که قیمتی مقرون به صرفه در عین حال کیفیتی مطلوب داشته باشند. مثلا برای ساعت های دیجیتالی بیشتر برند امپاور را خواهید دید که اگر کمی ساعت باز باشید، کیفیت محصولات این برند را میشناسید. قیمت ساعت مچی پسرانه از 80 هزار تومان شروع میشود که کیفیتی میان رده دارند و برای مصارف عادی و روزمره مناسب است، قیمت های 150 الس 300 تومان ساعت هایی با کیفیت متوسط به بالا هستند و خرید آنها توصیه میشود، همچنین برند های با کیفیت مثل اکسپونی و…نیز موجود است که قیمت آنها معمولا بالای 350 هزارتومان است.

.

.

خرید ساعت مچی پسرانه

شما میتوانید از دسته بندی بالا انواع مختلف از ساعت پسرانه را مشاهده کنید، تمامی محصولات سالی بند دارای ضمانت سلامت فیزیکی همچنین بعضی از مدل ها دارای ضمانت 12 ماهه است. برای خرید ساعت پسرانه شیک و ارزان کافیست مدل مورد نظر خود را بر حسب نیاز و بودجه خود انتخاب و اقدام به خرید کنید. در صورت نیاز میتوانید از پشتیبانی مشتریان سالی بند کمک بگیرید.